poliklink

SGK ile anlaşmalı olarak İç Hastalıkları, Kadın-Doğum, Psikiyatri, Enfeksiyon Hastalıkları, Cildiye, Genel Cerrahi, Ortopedi, Kulak-Burun-Boğaz, Göz Hastalıkları polikliniklerimizle hizmet vermekteyiz. SGK ile anlaşması olmaksızın Ağız ve Diş Sağlığı, Klinik Psikolog, Diyetisyen ve Dermokozmetik polikliniklerimiz hizmetinizdedir. Poliklinikler,  3 Yataklı Gözlem odası, EKG, Laboratuvar, Digital Direkt Grafi, Mamografi, Ultrason, Doppler ve Girişimsel Radyoloji ile desteklenmektedir. Anlaşmalı merkezimizde Bilgisayarlı tomografi ve MR çekilebilmektedir. Evde hasta takibi ve yatak yaralarının tedavileri için özel programlarımız mevcuttur

BOTOX - PRP - KÖK - HÜCRE

Botox, kırışıksız bir yüz ve genç bir görünüme sahip olmak isteyen hastalarımız için, özellikle göz çevresi, iki kaş arası, dudak- ağız çevresi, enine alın çizgileri gibi mimik kaslarına yapılan bir uygulamadır. Mimik kaslarının yıllar boyunca çalışması, üzerini örten deri kıvrımlarını belirgin hale getirir ve böylece yüzde derin kırışıklıklar ortaya çıkar. Alın ve göz kenarlarındaki çizgiler kişiye daha yaşlı bir görünüm, kaşlar arasındaki çizgiler ise kişiye çatık kaşlı, kızgın bir bakış ifadesi verir. Yüzün belirli noktalarında doktor tarafından kas içine uygulanan botox ile kasların hareketleri zayıflatılır. Yaşlı ve kızgın olarak görünen yüz ifadesinde de belirgin bir düzelme sağlanır. Merkezimizde işlemler Uz. Dr. Fuat Çetinkaya tarafından, yüzün doğal görünümünü kesinlikle bozmadan ve Sağlık Bakanlığı Onaylı Botox ilacı ile yapılmaktadır..

E-Laboratuvar ve E-Randevu

Akıllı cep telefonunuz veya bilgisayarınız aracılığı ile web sayfamız üzerinden polikliniklerimize randevu alabilir veya iptal edebilirsiniz. E-Laboratuvar uygulamamız ile kurumumuzda yaptırdığınız o anki veya önceki gelişlerinize ait laboratuar sonuçlarınızı görüntüleyebilir, yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz. Bu uygulama için Özel Marmara Tıp Merkezi dosya numaranızı bilmelisiniz. Lütfen sorunuz ve kaydediniz. Dosya numaranız size aittir ve sonraki gelişleriniz için de geçerlidir. Laboratuvarımız ve anlaşmalı kurumlarımızda rutin biyokimya, kan, idrar ve gaita tetkikleri hormon, kültür antibiyogram ve diğer mikrobiyoloji testleri ,mantar ve tüberküloz araştırmaları, hematoloji, immunoloji tetkikleri, fertilite, spermiyogram incelemeleri, cinsel yolla bulaşan etkenlerin araştırılması, aşırı kıllanma, allerji ve gıda intolerans testleri, check-up, genetik araştırma testleri ve patolojik incelemeler uzman doktorların gözetiminde, kalite prensipleriyle ve modern teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.KURUMUMUZDA GEBELİK TAKİBİ 2'Lİ TEST,3'LÜ TEST,4'LÜ TEST YAPILMAKTADIR

EVDE BAKIM

Evde Bakım Nedir? Evde bakım bireylere ve ailelerine ihtiyaç duydukları sağlık ve bakım hizmetlerini bulundukları ortamda sunulmasıdır.

İşçi Sağlığı Taramaları

Tıp Merkezimizde işçi sağlığı ve meslek hastalıkları yönünden tarama ve takip gerektiren tetkikler yapılmakta, uzman doktorlar tarafından muayene edilmekte raporlanmakta ve gerekirse tedavi gerçekleştirilmektedir. Akciğer grafisi, Solunum fonksiyon testleri, İşitme kaybı olup olmadığının ölçüldüğü odyometre, Göz muayenesi Kan sayımı, Tam İdrar Tetkiki Karaciğer fonksiyon testleri, Hepatit B, Hepatit C gibi viral enfeksiyonların araştırılması gibi Meslek hastalıklarında önemli olabilecek muayene ve incelemeler yapılmaktadır. Testler ve uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak için 0216 567 567 1 veya 0533 762 67 76 numaralı telefonumuzu arayarak Dr Fuat Çetinkaya ile görüşebilirsiniz

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon, Sağlık Bakanlığı; Güzellik Salonu, Kuaför Salonu ve Estetik Merkezi gibi isimler altında kurulu bulunan işletmelerde, lazer epilasyon işlemlerini yasaklamıştır. Yasal olarak bu işlemler işletmemiz gibi Tıpmerkezi statüsünde hizmet veren kuruluşlarda yapılabilmektedir. Lazer epilasyon işleminin, teknolojisi yüksek cihazlarla, özel eğitim almış uzman kişiler tarafından, hijyenik koşullarda yapılması gereken ciddi bir operasyon olduğunu hatırlatmak isteriz. Son derece güvenli, etkili sonuçları olan lazer epilasyon tedavi yöntemi ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Ayrıca kasık ve bacak bölgesindeki batık kıl problemleri bu yöntem ile kolay ve kalıcı olarak giderilebilmektedir. Acısız ve ince açık renk kılları da görebilen cihazımız ile sonuçlar yüz güldürücüdür. Tıp Merkezimizde, uzman hekimimiz ile yaptığınız görüşme sonrasında, cilt tipinize uygun yöntem ile güvenli seans aralıkları belirlenir. Dilediğiniz bölge ya da tüm vücut epilasyon işlemi için randevularınız planlanır. Genellikle tüm vucud taramaları 16 seans halinde yapılmaktadır. Seanslara aksatmadan düzenli olarak gelinmesi elde edilecek sonucun başarısı için önemlidir.

Ev Hizmetleri

Evinizde uzman doktor tarafından muayene olabilir, Laboratuvar tetkikleri için kan aldırabilirsiniz. çalışma saatlerimiz içerisinde 0216 567 567 1 numaralı telefonumuzu arayarak ilgili dal uzman doktoru tarafından evde muayene isteklerini veya laboratuvar tetkikleri amacıyla evlerine gelinerek kan-idrar alınmasını talep edebilirsiniz.

Dermo-Kozmetik

Dermo-kozmetik bölümümüzde uzman doktorların kontrolünde lazer epilasyon, estetik dolgu, kök hücre, PRP, Somon-DNA ve Hyalüronik asit uygulamaları, kök hücre alınması-çoğaltılarak bölgesel uygulama, saç ve yüz mezoterapileri, cilt bakımı, peeling, lenf derenaj, macigprobe ve lipoliz ile bölgesel incelme yapılmaktadır.

Sağlık Raporları

Yeni yönetmeliğe göre Ehliyet muayeneleri hafta içi 9:00 - 18:30, Cumartesi 10:00-15:30 saatleri arasında 15 dakika içinde yapılmaktadır. Gerektiğinde branş hekimlerine yönlendirilmektedir. Ayrıca SGK ilaç, mama, alt bezi raporları, "Akıl Sağlığı Raporu", Amatör Denizci Raporu, Portör ve Evlilik Öncesi tetkikler yapılarak  rapor düzenlenmektedir.

İşe Giriş Muayeneleri

İşe giriş muayene ve tetkikleri uzman doktorlar tarafından yapılmakta ve raporlanmaktadır. Akciğer grafisi, solunum fonksiyon testi, odyometre, göz muayenesi, kan sayımı, tam idrar tetkiki, karaciğer testleri, HIV, Hepatit B, Hepatit C gibi enfeksiyonların araştırılması gibi meslek hastalıklarında önemli olabilecek incelemeler yapılmaktadır.

ÖZEL MARMARA TIP MERKEZİ

1989 yılında kurulan merkezimiz halen, uzman doktorları, deneyimli ve cana yakın personeliyle poliklinik, laboratuvar, görüntüleme, diş, güzellik ve estetik bölümleriyle hep en iyi sağlık hizmetini vermeyi hedeflemektedir.

ÖZEL MARMARA TIP MERKEZİ

Telefon: 0216 567 567 1 - 0533 762 6776

Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08:00-19:00 ve Cumartesi 08:00 - 16:00

Email: info@marmaratip.com.tr

Website: http://www.marmaratip.com.tr